Czechoslovak
Models

je agentura s nejsilnější tradicí na českém trhu, která je zaměřena na full service v oblasti modelingu a související produkce v tuzemsku i v zahraničí.

Spolupracujeme s předními, ale i začínajícími modními návrháři a fotografy, s obchody zastupující nejprestižnější světové značky, reklamními a filmovými agenturami a v neposlední řadě se známými modními časopisy.

Zázemí

Agentura byla založena v roce 1992 a mezi její významné objevy patří topmodelky jako Tereza Maxová, Eva Herzigová nebo Daniela Peštová. V roce 2011 společnost dále posílila svou pozici zakoupením legendární agentury STUDIO 91 - Model Management. Spojením došlo k expanzi rozsáhlé sítě obchodních kontaktů i renomovaných partnerských agentur ve všech světových centrech módního průmyslu.

Czechoslovak Models vlastní finančník VÁCLAV DEJČMAR, díky němuž společnost disponuje výjimečně stabilním ekonomickým zázemím i jasnou profesionální vizí zaměřenou na poskytování špičkových služeb modelkám i klientům. Kromě agenturní činnosti se firma věnuje také pořádání módních přehlídek a akcí, mimo jiné produkčně zaštiťuje Mercedes-Benz Prague Fashion Week a modelingovou soutěž Czechoslovak TopModel.

Staň se modelem