Czechoslovak
Models

je agentura s nejsilnější tradicí na českém trhu, která je zaměřena na full service v oblasti modelingu a související produkce v tuzemsku i v zahraničí.

Spolupracujeme s předními, ale i začínajícími modními návrháři a fotografy, s obchody zastupující nejprestižnější světové značky, reklamními a filmovými agenturami a v neposlední řadě se známými modními časopisy.

Zázemí

Agentura byla založena v roce 1992 a mezi její významné objevy patří topmodelky jako Tereza Maxová, Eva Herzigová nebo Daniela Peštová. V roce 2011 společnost dále posílila svou pozici zakoupením legendární agentury STUDIO 91 - Model Management. Spojením došlo k expanzi rozsáhlé sítě obchodních kontaktů i renomovaných partnerských agentur ve všech světových centrech módního průmyslu.

Czechoslovak Models vlastní finančník VÁCLAV DEJČMAR, díky němuž společnost disponuje výjimečně stabilním ekonomickým zázemím i jasnou profesionální vizí zaměřenou na poskytování špičkových služeb modelkám i klientům. Kromě agenturní činnosti se firma věnuje také pořádání módních přehlídek a akcí, mimo jiné produkčně zaštiťuje populární svátky módy Fashion Weekend v Praze a Bratislavě.

Zastupujeme

Czechoslovak Models na českém
trhu zastupuje TOP modelky:

Alena Šeredová | Andrea Verešová
Eva Herzigová| Simona Krainová
Tereza Maxová


Re
fe
ren
ce

Adidas, ROBERTO COIN, SIMPLE CONCEPT STORE / YSL, BALENCIAGA, DIOR, LANVIN, CHLOE, GIVENCHY, CHRISTIAN LOUBOUTIN, OBSESSION, OSCAR DE LA RENTA, STELLA MCCARTNEY, VIKTOR & ROLF, BOGNER, AIR FIELD, ALO DIAMONDS, FREY WILLE, MAX MARA, MARINA RINALDI, BULGARI, Triumph, Belinda, Escada, Liska, Steilmann, Marks and Spencer, 2026, 1-2-3 PARIS, LOREAL, WELLA, SCHWARZKOPF - reklamy - Pietro Filipi, GHD, Voolitee, Bohemia Sekt, Staropramen, Gambrinus, T-Mobile, Vodafone, Telefonica 02, Komerčni´ banka, ČSOB, Littlewoods, Chevrolet, Ferrero Rocher, Coca-Cola fotografové
- Robert VANO,

Tono STANO, Goran TACEVSKI, Anna Kovacic MRAZEK, Roman DIETRICH, Matus TOTH, Lucie ROBINSON, Marek MUSIL, René & Radka, Stanislav MERHOUT - návrháři - Liběna ROCHOVÁ, Tatiana KOVAŘÍKOVÁ, Helena FEJKOVÁ, Hana HAVELKOVÁ, Jaroslava PROCHAZKOVÁ, Denisa NOVÁ, KLÁRA NADEMLYNSKÁ, Jakub POLANKA, Martina NEVAŘILOVÁ, Ivana FOLLOVÁ, Radka KUBKOVÁ, Petr KALOUDA, Blanka MATRAGI, E. DANIELY, Osmany LAFITA - časopisy - Elle, Dolce Vita, Top Class, Maxim, STYLE, IN STYLE, MARIE CLAIRE, MARIANNE, Cosmopolitan, Esquire, Harper's Bazaar, Joy, Fashion club, Květy, Katka, Žena a život

Zajišťujeme

Modeling
produkce
reklama

Profesionální modelky a modely různých typů od new faces po světově známé TOP modelky

Kompletní zajištění castingu dle požadavků klienta

Promotion akce a prezentace, show-rooms

Produkce módních přehlídek (kompletní zajištění akce na klíč včetně PR)

Profesionální fotografové na focení kampaní, katalogů či fotosetů

Fitting, styling, make-up, hair styling

Spolupracujeme
s produkcí TV reklam
a Fashion TV.

Staň se modelem